DOPRAVA ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY NAD 100€

Platba v hotovosti na dobierku

Platíte pri prevzatí tovaru buď poštárovi/-ke, resp. kuriérovi/-ke (podľa zvoleného spôsobu doručenia).

Poplatok za platbu na dobierku je 1,50 €.

Platba v hotovosti pri osobnom prevzatí

Platíte pri prevzatí tovaru na kontaktnej adrese spoločnosti. Prevzatie je potrebné dohodnúť predom, keďže nejde o prevádzku so stálymi otváracími hodinami.

Platba bankovým prevodom

Tovar uhradíte predom na náš bankový účet podľa údajov uvedených v potvrdení objednávky alebo podľa nami zaslanej predfaktúry na Vašu emailovú adresu.

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay

Zákazník uhrádza tovar hneď po vykonaní objednávky (tzv. okamžitá platba) prostredníctvom platobnej karty (debetnej, resp. kreditnej) alebo internet bankingom zvolenej banky.

Poplatok za platbu cez platobnú bránu je 1 % zo sumy objednávky, min. 0,50 €.

Schválené a regulované Národnou bankou Slovenska. Číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012.

Platba cez Quatro pôžičku

Ide o splátkový predaj cez Quatro. V e-shope si kupujúci vyberie daný výrobok a priamo v detaile výrobku si môže prepočítať splátkovú kombináciu cez Quatro kalkulačku. Po následnom dokončení objednávky je potrebné spraviť zmluvu s Quatro-m (vyplnením Žiadosti o nákup tovaru na splátky, priamo k žiadosti priložíte požadované doklady). Po vyplnení žiadosti sa zmluva automaticky zasiela na schvaľovanie do Quatra. Následne bude kupujúci informovaný o výsledku schválenia prostredníctvom SMS, resp. e-mailu. Po schválení žiadosti bude kupujúci vyzvaný na prihlásenie sa do “Klientskej zóny”, kde bude prebiehať podpis zmluvy online. Tovar bude kupujúcemu dodaný na dodaciu adresu uvedenú v objednávke podľa doby dodania, ktorú uvádza e-shop, rátanej od uzatvorenia zmluvy o pôžičke.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Žiadne produkty v košíku.

Continue Shopping